Obsah fóra Diskuse o otevřenosti veřejné správy

Diskusi o otevřenosti veřejné správy a archiv poradny provozuje Otevřená společnost, o.p.s.

Diskuse

Pro vkládání příspěvků do diskuse je třeba být registrován.

Poradna

Naleznete zde archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím z let 2000-2014.

Pokud chcete položit dotaz, nebo najít novější odpovědi, využijte prosím naší novou poradnu na adrese: poradna.otevrenaspolecnost.cz/pravo-na-informace

Plat tajemníka

odeslat nové téma     Odpovědět na téma        Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef Fridrich

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 2:42 pm    Předmět: Plat tajemníka Odpovědět s citátem

Požádal jsem o informaci jaký plat bere tejemník MěÚ a jaké odměny obdržel v roce 2014 . Proč o informace žádám jsem neuvedl. Jde mi o to, že tajemník porušil zákon o ochraně osobních práv a město obdrželo pokutu. Tu zaplatil jako škodu tajemník. Chci porovnat, zda mu to nebylo vyrovnáno formou odměny. Starostku jsem o porušení mých práv informoval a nic neudělala. Proto si myslím, že mohla takto postupovat.
Informace byla odmítnuta. Jako důvod je uvedena možná skandalizace osoby tajemníka z mé strany.
Je to důvod?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jmacak

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 9:06 am    Předmět: co je skandálního na jeho platu? Odpovědět s citátem

Dobrý den,

Odvolejte se a zeptejte proč by mělo být sdělení platu tajemníka jeho skandalizováním?

Copak jeho plat nejde z veřejných peněz? Možná námět pro Kontrolní a finanční výbor místního zastupitelstva.

Pěkný den
JM
Josef Fridrich

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 2:02 pm    Předmět: Odvolání Odpovědět s citátem

Odvolal jsem se a KrÚ to potvrdil. Tajemník uvedl jiný případ kdy jsem s nim nesouhlasil a nazval jsem jeho jednání jako arogantní. Pomlouvám ho před nadřízenými.
pasban

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

It's not about how one voted, but no information on whether the vote is held. KV discussed the complaint which we handed council. The entry is no debate, only conclusion that we received. Secretary of the Municipal Authority says that the fact that there is no reported discussion shows that the conclusion was

We are the pioneers in learnalanguage - learn dutch dumps and tutorials with learnalanguage - learn japanese exam pass guarantee. Download our latest test king ccie Babbel questions to pass real exam of mcitp training in Learnamericanenglishonline
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: