Obsah fóra Diskuse o otevřenosti veřejné správy

Diskusi o otevřenosti veřejné správy a archiv poradny provozuje Otevřená společnost, o.p.s.

Diskuse

Pro vkládání příspěvků do diskuse je třeba být registrován.

Poradna

Naleznete zde archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím z let 2000-2014.

Pokud chcete položit dotaz, nebo najít novější odpovědi, využijte prosím naší novou poradnu na adrese: poradna.otevrenaspolecnost.cz/pravo-na-informace

Propagace fašizmu na oficiálních stránkách obce

odeslat nové téma     Odpovědět na téma        Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Otakar Janata

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 8:03 am    Předmět: Propagace fašizmu na oficiálních stránkách obce Odpovědět s citátem

Na oficiálních stránkách Facebooku naší obce se před 14 dny objevily symboly fašizmu, především foto Hitlera, které tam dal příznivec tohoto zločince. Hned se připojili dva stejného ražení z jiných částí ČR.
Hned jsem upozornil mailem starostu, poté i všechny zastupitele a požadoval vymazání. Dostal jsem odpověď pouze od obcí placeného správce, že nemá právo příspěvek vymazat s tím, že Facebook takové kontroverzní obrázky povoluje.
S tím se nemohu smířit, evidentně se jedná o propagaci fašizmu, opakuji na oficiálních stránách obce.
Mám se obrátit na krajský úřad, nebo na Policii ČR?
Děkuji za odpověď, ačkoliv je mi jasné, že zcela nezapadá do diskuze o otevřenosti veřejné správy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: