Obsah fóra Diskuse o otevřenosti veřejné správy

Diskusi o otevřenosti veřejné správy a archiv poradny provozuje Otevřená společnost, o.p.s.

Diskuse

Pro vkládání příspěvků do diskuse je třeba být registrován.

Poradna

Naleznete zde archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím z let 2000-2014.

Pokud chcete položit dotaz, nebo najít novější odpovědi, využijte prosím naší novou poradnu na adrese: poradna.otevrenaspolecnost.cz/pravo-na-informace

Problemy s obecnim zastupitelstvem

odeslat nové téma     Odpovědět na téma        Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bubacek77

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2014 9:56 am    Předmět: Problemy s obecnim zastupitelstvem Odpovědět s citátem

Dobry den, v roce 2010 jsme koupili domek pred spadnutim v jedne jihoceske vesnicce.Hned od zacatku jsme zacali mit problemy s mistnimi obyvateli, kteri na pristehovalce nahlizeji, jak jinak, nez jako vetrelce ac narozdil od nich jsme svuj majetek zacali zvelebovat, vicemene svepomoci ale rychle, coz se o nich rici neda. Abychom nekoukali na obecni neporadek, zvelebili jsme i okoli sveho domu(obecni pozemek), coz nas stalo nemale usili ale i dost penez. V roce 2013 jsme koupili vedlejsi dum se zahradou v exekucni drazbe po mistnim cloveku, ktery zde mel minimalne 30 let skladku na dvore a jak tvrdili mistni obcane, nikdo s nim nemohl nic udelat. Situace se opakovala. Dali jsme si zde trvale bydliste, abychom mohli do zdejsi situace i hovorit a to hned po letosnich volbach. Navstivili jsme prvni schuzi obecniho zastupitelstva dne 8.11. a to bylo dle nas tak vykolejeno(nebyly pro nas zidle, bylo v mistnosti velmi zakoureno atd...), ze ani starostu nezvolilo a rychle schuzi ukoncilo a prelozilo na 17.11. Duvody byly zrejme, predali jsme jim dopis, kde je zadame o vysvetleni nekolika veci ve vedeni obce, ktere nam nejsou zcela jasne.Dodavam, ze z cele schuze jsme toho moc neslyseli, protoze zastupitele si septali do ouska, neni divu, z cele schuze jsme porizovali videozaznam.
Na schuzi 17.11., jak se asi mezitim predem dohodli, uz se nekourilo, bylo nainstalovano par zidli a v prvni rade sedely dve plnolete deti jedne ze zastupitelek (mimochodem tato zastupitelka je v exekuci a byla zvolena jako clenka financniho vyboru :D), a dve mistni zeny, evidentne jejich zname, ci kamaradky. Tito ctyri lide meli evidentne za ukol (krome jineho) delat krovi, abychom nemohli poridit videozaznam. Netusili, ze se mi rozbila kamera a tak jsem mel v kapse u kosile pouze mobil a porizoval audiozaznam.
Schuze probihala rychle, my do ni nezasahovali a pak prisla diskuze. Znovu jsem pozadal aby se jednalo nahlas, ze jsme spatne z druhe rady rozumeli, nacez mi bylo receno at si dojdu na usni, kriceli na mne dvema jmeny, mym stavajicim a rodnym, ktere mam po manzelce jiz vice jak 25 let a jedna z navstevnic mne dokonce napadla, ze onanuji na zahrade :shock: .
Omlouvasm se ale pred dotazen jsem musel nastinit mistni situaci... a ted k dotazu:
Me rodne jmeno mohl znat pouze dnes uz byvaly starosta, kdyz mne zde trvale prihlasoval a tak se ptam, zda je mozne ho zalovat pro zneuziti pravomoci, ci neco podobneho. A vlastne stejny dotaz se tyka te zenstiny, co me narkla z onanie(tady by se spise mohlo jednat o urazku). Dukaz v podobe audiozaznamu mam.
Jen na dokresleni situace, tito lide jsou vlastne tri rodiny navzajem si propojene, vladnou zde jiz od revoluce, a kuprikladu jako duvod, proc nejsou zidle pro navstevniky uvedli, ze lide na schuze nechodi, protoze to delaji dobre a lide jim bezmezne duveruji.
Dekuji predem na me otazky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse o otevřenosti veřejné správy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: