Obsah fóra Diskuse o otevřenosti veřejné správy

Diskusi o otevřenosti veřejné správy a archiv poradny provozuje Otevřená společnost, o.p.s.

Diskuse

Pro vkládání příspěvků do diskuse je třeba být registrován.

Poradna

Naleznete zde archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím z let 2000-2014.

Pokud chcete položit dotaz, nebo najít novější odpovědi, využijte prosím naší novou poradnu na adrese: poradna.otevrenaspolecnost.cz/pravo-na-informace

spravec

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky     Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí        Obsah fóra -> Archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím 2000 - 2014
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hana
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2004 10:06 am    Předmět: spravec Odpovědět s citátem

podala jsem informaci a bylo mne sdeleno MMR CR, ze se mm obratit na kajsky urad. Na kajskem urade mne odpovedeli, ze vec neznaji. Co mam delat. Kdyz vim, ze je povinnosti MMR CR mne odpovedet a krajem tez. Dekuji. Jak mam postupovat

Vec zadost o informace na zaklade z. lo6/99 Sb
> >
> > Zadam o potvrzeni prijeti hotmailu. Nebude-li Vam
> > srozumitelny text, prosim,
> > napiste na hotmail.
> >
> > Prosim o informaci do zakonne doby v pripade, ze ji nedostanu
> > pozadam o
> > rozklad a obratim se k soudu spravnimu.
> > l. Jsme spolecnestvi vlastniku mame 10 bytu ve vlastnictvi
> > bydlicich a 14
> > bytu ve vlastnictvi SBD . Nemame pravnicku osobu v dome. Kazdy
> > vlastnik bytu ma uzavrenou smlouvu o sprave s SBD .
> > Mame spolecny
> > fond oprav t.j. dohromody 24 bydlicich z nich je 10 vlastniku
> > a 14 byty ve
> > vlastnictvi SBD otazka zni :k o m u bude stavebni urad
> > n a r iz o v a
> > t opravu v pripade stavebniho rizeni.
> > na zaklade & 139 b/ narizovat musi spravci, t.j. SBd .
> > 2. otazka .....Kdo bude ucastnikem stavebniho rizeni ?
> > ucastniky stavebniho rizeni by mel byt navrhovatel, spravce a
> > stavebni urad
> > a ne najemcnici a ostatni vlastnici.
> > Zadam o Vase stanovisko v terminu pisemne. uvedla jsem bytovou adresu a jmeno
> > na hotmail.
> > > olga813@hotmail.com
> >
> >
O. Kužílek
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zákon č. 106/99 Sb. se nevztahuje na podávání právních stanovisek, názorů, analýz či rozborů. Nelze dle něj tedy vyžadovat odpověď na Váš dotaz, jehož jádrem je požadavek na právní radu.
Dožádaný úřad (MMR) by byl povinen poskytnout Vám toliko již existující rozbor, vztahující se ke stejné věci, pokud ho má k disposici. Není však povinen ho na Vaši žádost vytvářet.

Doporučuji obrátit se na právníka. Případně by mohla též pomoci Občanská poradna v síti Asociace občanských poraden. Spojení na ni najdete v rubrice Odkazy. Poradnu pro majitele domů vede také Občanské sdružení majitelů domů http://www.osmd.cz/.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Archiv Poradny o svobodném přístupu k informacím 2000 - 2014 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: